wtorek, 12 marca 2013

VIA SMS

Bardzo dobrze mi się współpracowało z Tym pożyczkodawcą.  Pieniążki otrzymałam po około 30 minutach.
Po kliknięciu w baner otworzy nam się strona VIA SMS - wybieramy kwotę i termin spłaty. Od razu policzą nam dokładnie ile mamy do zapłaty. Klikamy "Weź pożyczkę" i wypełniamy wszystkie wymagane pola (imię i nazwisko, adres, numer dowodu osobistego, pesel oraz numer telefonu)

Aby otrzymać pożyczkę musimy spełnić kilka warunków - polskie obywatelstwo, mieć powyżej 20 lat, ale nie więcej jak 65; stały dochód (moja działalność wystarczyła abym dostała pieniążki) i oczywiście nie możemy mieć negatywnej historii kredytowej.
Następnie otrzymujemy sms z kodem, który wprowadzamy w okienku na stronie.
Przy pierwszej pożyczce przesyłamy na ich rachunek bankowy 1 grosz (0,01 zł) opłaty rejestracyjnej z naszego konta osobistego. Mamy do wyboru kilka kont w różnych bankach, także grosik trafi na ich konto w kilka sekund. Należy pamiętać, aby w tytule wpisać odpowiednią treść podaną na stronie. ( Potwierdzam [twój numer rejestracji] i akceptuję warunki umowy VIA SMS PL )
Przy kolejnej pożyczce - jak spłacimy poprzednią - wystarczy sms i mamy kolejne pieniążki na koncie.
 
Jeżeli weźmiemy pożyczkę na 30 dni i nie uda nam się spłacić istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty - oczywiście za odpowiednią opłatą.
Ogólnie zdarzyło mi się przedłużyć termin, także jest to także atutem tego pożyczkodawcy.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz